Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowotwór jelita grubego. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowotwór jelita grubego. Pokaż wszystkie posty

Pół roku na truciźnie, czyli chemioterapia

 Pół roku na truciźnie, czyli chemioterapia

Jest już koniec lipca i przyszedł czas na ten pierwszy wlew. Nie powiem, żebym się nie bał. W końcu będą pompowane mi do żył środki, które uważa się za trucizny. Organizm może różnie na to zareagować, z zejściem włącznie. Związki te będą blokować namnażanie się, „proliferację“ zaktywowanych komórek do których należą te nowotworowe, ale nie tylko.